Будинок під ключ: етапи, переваги та особливості будівництва

Власний будинок – це заповітна мрія кожної другої людини на планеті. Своє помешкання має безліч беззаперечних переваг, основними з яких є велика кількість вільного простору та своєрідний домашній затишок. Відповідає таким критеріям приватне домоволодіння, яке зведене по технічним стандартам та з урахуванням усіх особливостей будівництва. Будівельна компанія NewStroy створює якісні та надійні спорудження під ключ, що дозволяють насолодитися усіма плюсами власного житла повною мірою. 

Етапи та особливості зведення будівлі

Спеціалізовані фірми будь-яке будівництво починають з обговорення майбутніх заходів та розуміння всіх побажань клієнта. Після консультації складається план, який містить три головні підпункти – організаційні питання, будівельно-монтажні роботи та пусконалагоджувальний процес. 

Далі перелічені етапи будівництва.

  1. Проектування. Цей крок передбачає визначення, з яких матеріалів буде побудований дім, його розміщення на ділянці, зовнішнє та внутрішнє планування. Проектна робота також передбачає вартість фундаменту, яка встановлюється після проведення аналізу ґрунту. Для швидкого визначення типу будівлі компанії пропонують готові типові схеми або створюють індивідуальні, які реалізують ідеї власника. 

  2. Закладення кошторису та написання технічного завдання на проект. На базі результатів проектування розраховується бюджет, де вказані витрати на закупівлю матеріалів, будівництва та оздоблювальних маніпуляцій.

  3. Оформлення документації. Всі узгоджені моменти фіксуються в договорі між замовником та підрядником. Після підписання він набуває юридичної сили. Така процедура накладає на обидві сторони певні зобов’язання та водночас виступає гарантом з якісного здійснення будівельних робіт.

  4. Спорудження. Відповідно до проектної документації проводиться закладка фундаменту та споруджуються стіни, кладеться перекриття, встановлюється покрівля. Після основних заходів йде внутрішнє оздоблення.

  5. Завершення проекту та здача. Готова споруда очищається від будівельного сміття та облаштовується. Після цього компанія-підрядник здає об’єкт власникам.

Таким чином, будинок під ключ з правильним проектуванням та оптимально зіставленим кошторисом, дозволяє значно заощадити бюджет й отримати надійний та затишний дім.

Чому краще обирати будівництво «під ключ»?

Майбутні власники будинків перед тим, як починати будівництво, ставлять собі питання: «Яке будівництво краще – поетапне чи під ключ?». 

Нижче наведені головні переваги будівництва власного будинку «під ключ».

  1. Швидкість. Спеціалізовані компанії перед реалізацією всіх заходів складають поетапний план будування. Завдяки послідовному виконанню та злагодженій роботі швидкість зведення конструкції набагато більша в порівнянні з самостійним проектуванням.

  2. Економічність. Підрядники починають будівництво з підрахунку загальних витрат. Вони розраховують приблизну кількість будівельних матеріалів та визначають необхідний час для виконання всіх завдань. На підставі цих результатів залучається відповідна кількість будівельників та підсобних робітників. Завдяки грамотно вирахуваному кошторису інвестор уберігається від непередбачуваних витрат.  

  3. Гарантія. Всі здійсненні маніпуляції підкріпляють договором. Тому при наявності будь-яких незначних дефектів компанія-підрядник зобов’язується їх виправити.  

  4. Професійність. Зведення архітектурної конструкції проводиться за допомогою висококваліфікованих працівників, які організують будівельний процес на професійному рівні.

  5. Індивідуальне проєктування. Будівельні компанії надають послуги дизайнера, який допомагає спроектувати будинок з орієнтацією на побажання власника та сучасні модні тенденції. 

Будівництво «під ключ» вимагає закладання одразу великого бюджету. Алей цей недолік є незначним, оскільки комплексне поєднання вище перерахованих переваг має більш вагомий позитивний вплив. Завдяки оперативно-послідовному виконанню усіх заходів знижується ризик виникнення технологічних проблем, суттєво скорочується час на зведення будівлі. 

Де замовити будівництво «під ключ»?

Будівельна фірма NewStroy – це провідна компанія на українському ринку, яка займається усіма видами ремонту та будівництвом будь-яких споруджень. В штат підприємства входять тільки висококваліфіковані та досвідчені бригади, які працюють з якісними та перевіреними будівельними матеріалами. Головними аспектами в співпраці з замовниками є комплексний підхід до реалізації поставлених завдань. За рахунок цього клієнт отримує гарний результат, який підкріплений офіційною гарантією до трьох років. Тому, у випадку виникнення несправностей, робітники все виправлять. 

Джерело: https://newstroy.com.ua/uk/stroitelstvo-domov.html