Посівна пшениця: де купити та огляд ринкових цін

Посівна пшениця: де купити та огляд ринкових цін

Родючі чорноземи України – ідеальна земля для вирощування абсолютно всіх культур, адже саме ґрунт та кліматичні умови сприяють отриманню високих врожаїв щорічно. Інтернет-магазин «Гровекс» пропонує пшениця посівна купити від перевірених та надійних постачальників, які знають все про найкращі гібриди та підходящі умови.

Де можна купити пшеницю посівну

Селекційні станції, які ставлять за мету своєї діяльності винайдення нових врожайних сортів, вдосконалення існуючих, реалізують свою продукцію, яка добре знана далеко за межами України. Варто зазначити, що купити пшеницю посівну можливо на сторінках маркету Growex за бюджетними цінами від брендів.

Насіння озимої пшениці від селекційних компаній «Українське насіння», «ОСПІ», «Клаптик степу», «Сади України», «ВНІС» та інших станцій має загальні особливості:

  • озимі сорти характеризуються специфічними умовами до вимог яровизації (цвітіння);

  • надзвичайна стійкість до заморозків, шкідників;

  • максимальна схожість насіння;

  • неперевершена густота.

Можливість засіву у вересні, сприятлива яровизація при температурі від -4°С до -1°С дозволяє вже на початку весни спостерігати бурхливий ріст культури.

Селекціонери рекомендують пшеничні поля ретельно обробляти. Час від часу в конкретний період рослини вимагають процедури коткування, боронування та удобрювання, навіть з урахуванням того, що гібриди стійкі до впливу дикорослих рослин, все ж слід витримувати ниву в чистоті. Лише задоволення цих умов надає шанс уникнути неприємностей під час збору врожаю. 

Огляд ринкових цін пшениці посівної

Ринок встановлює різну вартість на посівне зерно, які залежать від багатьох чинників: року збору, чистоти зерна та рівня врожайності сорту. Існують деякі особливості ціноутворення на озиму посівну пшеницю:

  • на зерно першої репродукції визначається невисока вартість, оскільки продукція іноді недостатньо вивчена;

  • пшениця яка вже неодноразово збиралася та має хороші показники врожайності, стійкості до хвороб й шкідників, має порівняно високу вартість в межах 15.000-20.000 гривень за тонну;

  • на гібридні високоврожайні сортові види формується найвища ціна, адже вихід збору в час жнив є надзвичайно максимальним.

Продаж посівної пшениці кожного року має різну вартість, адже на неї впливають багато чинників: валютні стрибки на зовнішніх ринках, ціни на паливно-мастильні матеріали, запчастини до сільськогосподарської техніки. Ключову роль відіграють транспортні перевезення, в ході яких велика частина зерна може бути пошкодженою, що також суттєво відображається на вартості.

«Гровекс» є платформою для постачальників різноманітних видів насіннєвого фонду з різними цінами, якістю. При виборі посівного матеріалу необхідно дотримуватися порад аграріїв, які дадуть можливість неперевершені обсяги врожаю щорічно. До вибору насіння потрібно підходити відповідально, зважаючи на грунт та особливості мікроклімату кожного мікрорайону України.